TVSFA w publikacjach

Nowa siedziba Studia

Od 1 sierpnia 2009 roku TV Studio Filmów Animowanych w Poznaniu ma nową siedzibę w Centrum Kultury ZAMEK, przy ul. Aleksandra Fredry 7.

Możliwość przeprowadzenia się do nowych pomieszczeń 5 września, zaledwie po 5 tygodniach od rozpoczęcia remontu generalnego, zawdzięczamy firmie remontowo – budowlanej Pana Dawida Olejniczaka OL-REM z Kostrzyna Wlkp. (na zdjęciu)

Pan Dawid i jego team wykonali ogromną pracę rewitalizacji zabytkowych wnętrz szybko, rzetelnie i profesjonalnie. Dziękujemy!

Dziękujemy także wszystkim pozostałym wykonawcom za: odzyskanie pięknych parkietów z początku XX wieku, położenie i podłączenie sieci teleinformatycznej, za elektryczność przystosowaną dla naszych potrzeb, za pomoc w przeprowadzce.

Dziękujemy pracownikom CK ZAMEK, za zaufanie, pomoc i życzliwość.

Dziękujemy Telekomunikacji Polskiej S.A., za przeniesienie telefonów i Internetu praktycznie w ciągu 2 godzin (!) w dniu przez nas wskazanym (!).

Bez udziału tych wszystkich wspaniałych ludzi, szybka i niekolidująca z naszą produkcją filmową zmiana siedziby, nigdy nie byłaby możliwa.

Pin It on Pinterest