FestiwaleWydarzenia

Brak – Festiwale

BRAK | LACK
NA FESTIWALACH KRAJOWYCH I MIĘDZYNARODOWYCH
Reżyseria: Paweł Prewencki
Producent, produkcja: TV Studio Filmów Animowanych Sp. z o.o.
Koproducent: Fifne Studio – Michalina Prewencka
Film współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej

2024-05-30|31
Film BRAK w konkursie Anatolia International Film Festival, Istambul, Turkish
Misją AIFF jest pomaganie w ulepszaniu i promowaniu współczesnych filmów, wobec czego daje twórcom filmowym możliwość sprawdzenia ich pracy przez specjalistów AIFF. Twórca może poprosić o profesjonalną recenzję, a zespół profesjonalistów filmowych AIFF przekaże kompleksową opinię na temat danego filmu w ramach opłaty za zgłoszenie, łącznie z opłatą wpisową do Oficjalnego Konkursu AIFF. Co więcej, recenzja filmu zostanie opublikowana na stronie internetowej AIFF i promowana we wszystkich kanałach społecznościowych AIFF, dzięki czemu film pozna większa publiczność.

2024-05-26|27
Film BRAK w konkursie Stockholm Independent Film Festival – Finalista
NOMINACJA DO NAGRODY – FINALISTA, Stockholm Independent Film Festival, 2024-03-01
Zgodnie ze swoją nazwą Sztokholmski Festiwal Filmów Niezależnych prezentuje perełki kina niezależnego, poprzez selekcję pokazów obejmującą szeroki zakres gatunków i stylów filmowych. Celem SIFF jest służyć jako platforma łącząca miłośników kina, filmowców i ekspertów branżowych z całego świata. Wspierając różnorodność i włączenie społeczne, SIFF jest dumny ze swoich różnorodnych programów obejmujących szeroki zakres gatunków i stylów filmowych. Na pokazy festiwalowe SIFF wybiera kina lokalne ze wspaniałą historią, aby podkreślić znaczenie i chronić zachowanie legendarnych kin.
2024-05-08|31
Film BRAK został wybrany w oficjalnej selekcji Third edition of Acid’Animé Contest! Będzie konkurował z 16 innymi filmami krótkometrażowymi w wielokrotnych kategoriach (najlepszy film, scenariusz, muzyka, obraz). Festiwal odbędzie się w Paryżu od 08 do 31 maja 2024.
Acid’Animé Fest to paryski międzynarodowy konkurs filmów krótkometrażowych. Jego misją jest prezentacja międzynarodowych niezależnych filmów animowanych możliwie najszerszej publiczności w Europie i poza nią, a konkurs ma dać taką szansę młodym filmowcom i animatorom.
Każdy film krótkometrażowy zgłoszony do konkursu będzie oglądany przez komisję selekcyjną. Forum to wybierze najlepsze filmy, które zostaną zaprezentowane i nagrodzone w następujących kategoriach:
• Najlepszy film
• Najlepsza reżyseria
• Najlepszy scenariusz
• Najlepszy obraz

2024-05-05|12
Film BRAK w konkursie Melbourne International Animation Festival (MIAF), Melbourne, Australia
Dyrektor Festiwalu napisał do nas: Dziękujemy za udział w MIAF 2024. W miarę jak odbudowujemy się po latach pandemii, wspaniale jest widzieć rosnącą liczbę zgłoszeń. W tym roku otrzymaliśmy ponad 2000 zgłoszeń i wybraliśmy łącznie 91 filmów do pokazów w 8 międzynarodowych programach konkursowych. Cieszę się, że mogę oficjalnie zaprosić film BRAK do udziału w konkursie podczas Międzynarodowego Festiwalu Animacji w Melbourne (MIAF) w 2024 roku, który odbędzie się w dwóch miejscach w dniach 5-12 maja 2024 roku.


2024-04-28
Film BRAK w konkursie LONG STORY SHORTS | International Film Festival, Bukareszt, Rumunia
Long Story Shorts to międzynarodowy konkurs filmowy, którego celem jest zapoznanie publiczności z krótkimi filmami, teledyskami, dokumentami i scenariuszami z całego świata. Mając na celu inspirowanie, motywowanie i nagradzanie nowych talentów, a także doświadczonych filmowców, Long Story Shorts przenosi sposób, w jaki wizualne historie są udostępniane i doświadczane na wyższy poziom. Wszystkie filmy zgłoszone na festiwal są rygorystycznie oceniane przez naszych programistów, którzy następnie publikują swój wybór na naszej stronie internetowej i kanałach mediów społecznościowych w ciągu następnego miesiąca. Siedzibą konkursu, w którym organizowane są również pokazy filmowe, jest Bukareszt, tętniące życiem centrum kulturalne w Europie, z bardzo dynamicznym życiem towarzyskim. Nawiązaliśmy współpracę z Cinema Blue Velvet, pierwszym mikro-kinem w pełni poświęconym promocji filmów artystycznych w Bukareszcie.

2024-04-27|28
Film BRAK w konkursie Metropolis Film Festival, Mediolan, Italy
Festiwal Filmowy Metropolis to wyjątkowy, comiesięczny międzynarodowy konkurs filmowy z pokazami publicznymi w nowoczesnej europejskiej metropolii Mediolanie. Jeden z nielicznych festiwali, na którym można zobaczyć filmy krótkometrażowe w kinie! MFF to program nagród dla filmów krótkometrażowych i fabularnych, którego celem jest wspieranie twórców filmowych na całym świecie poprzez docenianie doskonałości w twórczości filmowej. Festiwale filmowe w dalszym ciągu zapewniają doskonałe warunki do kulturalnego, wspólnotowego celebrowania kina, dlatego naszą misją jest wspieranie branży filmowej poprzez prezentację najlepszych filmów z całego świata i tym samym stwarzanie możliwości networkingu pomiędzy twórcami oraz producentami i dystrybutorami.


2024-04-26
Film BRAK w konkursie European Short Awards, Madrid, Spain oraz Brno, Czech Republic
European Short Awards to festiwal filmowy z pokazami na żywo raz w roku w Madrycie i w Pradze. Misją i celem Festiwalu jest odkrywanie i promowanie utalentowanych twórców filmowych z całego świata oraz prezentowanie ich publiczności, dlatego festiwal jest doskonałą okazją do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie. European Short Awards ma na celu prezentację wybranych filmów szerokiemu gronu odbiorców. Dlatego organizatorzy zdecydowali, że festiwal odbędzie się w dwóch miejscach jednocześnie. Na festiwalu w Madrycie zaprezentowane zostaną filmy reżyserów z Western Europe a filmy reżyserów z Eastern Europe zostaną pokazane w Brnie. W selekcji nie zabraknie także filmów z innych kontynentów, bo celem Festiwalu jest także prezentacja filmów z różnych kultur świata.

2024-04-14|20
Film BRAK w konkursie ANIMOCJE International Animated Film Festival, Bydgoszcz, Polska
Wiele osób myśli, że animacja to tylko bajki dla dzieci. Nic bardziej mylnego! Animocje to festiwal filmowy koncentrujący się na ambitnym i poszukującym swojego wyrazu artystycznego kinie animowanym. Naszym programowych priorytetem są odważne, ciekawe i innowacyjne rozwiązania formalne i plastyczne, nieszablonowe wykorzystywanie tradycyjnych technik oraz ciekawe, wywołujące emocje tematy. Dzięki międzynarodowemu konkursowi, Animocje są okazją do poznania najnowszych produkcji z całego świata. Pokazy specjalne animowanych filmów pełnometrażowych i tematyczne projekcje krótkich metraży, pozwalają odkryć animację w nowych kontekstach.


2024-04-02
Film BRAK w konkursie Best International Film Festival
Festiwal zachęca do tworzenia, innowacyjności i komunikowania się między sobą na temat sztuki. To także platforma, która pomoże ludziom odnaleźć swoje filmowe powołanie. Organizują go studenci i nauczyciele z uniwersytetów, szkół wyższych i szkół z całego świata. Wszyscy zwycięzcy otrzymają certyfikaty. Wzór certyfikatu zamieszczony jest w dziale Zdjęcia. Wszyscy zwycięzcy otrzymają także TROFEA.

2024-03-28 do 2024-03-31
Film BRAK został wybrany w oficjalnej selekcji do konkursu The 18th Athens ANIMFEST – International Animation Festival w Grecji. Festiwal odbędzie się w Atenach od 28 do 31 marca 2024. ATHENS ANIMFEST organizowany jest przez Centrum Animacji, Sztuk Audiowizualnych i Performatywnych (Ars Anima), organizację non-profit, której celem jest przybliżanie młodemu pokoleniu tajników i fascynacji sztuką animacji oraz jej różnorodnymi zastosowaniami w małych i duży ekran, multimedia, Internet i edukacja w ogóle. Festiwal kładzie szczególny nacisk na europejskie filmy animowane, niezależnie od techniki, tematyki, języka, narodowości oraz wieku, stylu i tendencji estetycznych twórców, ukazując w ten sposób wspólne dziedzictwo kulturowe narodów Europy.

2024-03-27 | 2024-04-05
Film BRAK w konkursie Happy Valley Animation Festival
Happy Valley Animation Fest odbywa się w State College w Pensylwanii (Happy Valley) i jest otwartym międzynarodowym konkursem animacji, którego celem jest prezentacja dzieł animowanych w różnych kategoriach. HVAF jest pokazywany i wystawiany lokalnie i na całym Uniwersytecie Stanowym Pensylwanii (University Park), a także w Internecie. Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń przez studentów, osoby rozpoczynające karierę zawodową oraz praktykujących profesjonalnych artystów, projektantów i filmowców w dowolnej z trzech kategorii, które obejmują: animowane filmy krótkometrażowe, animacja eksperymentalna oraz animowana grafika i projektowanie ruchome. HVAF to wynik współpracy organizatorów i wolontariuszy, sponsorowany przez program Digital Arts & Media Design (DART), Szkołę Sztuk Wizualnych w Penn State oraz Klub Animacji w Penn State.

2024-03-20 do 2024-04-30
Film BRAK w konkursie 12. Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA 2024
Festiwal odbędzie się jak zawsze na wiosnę, a dokładnie w dniach 20.03 – 30.04, zaś Laureaci O!PLA zostaną ogłoszeni podczas Wielkiego Finału na początku maja.
Jak co roku laureaci konkursu zostaną wyłonieni na podstawie ocen wystawionych przez widzów uczestniczących w ogólnopolskich projekcjach: MAPA O!PLA 2024 zostanie ogłoszona wkrótce na stronie  WWW.POLSKAANIMACJA.PL

Nagrodami regulaminowymi na O!PLA są statuetki ZŁOTYCH, SREBRNYCH I BRĄZOWYCH TOBOŁKÓW KOZIOŁKA MATOŁKA. Ponadto przyznawane są Wyróżnienia za zajęcie IV miejsca, Specjalne Wyróżnienia O!PLA oraz liczne nagrody specjalne, m.in. zaproszenia poza selekcją do konkursów zaprzyjaźnionych festiwali (ANIMOCJE, CRAFT, EUROSHORTS, KOCHAM DZIWNE KINO, OKFA, OPOLSKIE LAMY, RISING OF LUSITANIA, STOPTRIK, WAFF).


2024-03-15|16
Film BRAK w konkursie Pupila Film Festival, Olinda, Brazylia
Festiwal Filmowy Pupila celebruje to, co najlepsze w kinie. Z imponującym wyborem programów, obejmującym krajowe i międzynarodowe filmy krótkometrażowe i fabularne, które zostaną zamieszczone na stronie internetowej Festiwalu.
Jego celem jest docenianie pisarzy, filmowców, obsady i ekipy za ich pracę. W konkursie biora udział filmy krótkometrażowe i fabularne wszystkich gatunków. Celem Festiwalu jest zachęcanie i wspieranie twórców filmowych na całym świecie, aby zapewnić im uznanie, na jakie zasługują.


2024-03-13|17
Film BRAK w konkursie Brian Film Festival
The XIV Solé Tura Award – Brain Film Fest 2024, Short Film Competition Barcelona
Brain Film Fest to międzynarodowy festiwal filmowy poświęcony mózgowi, kierowany przez Fundację Pasquala Maragalla i współorganizowany przez Minimal Films. Wykorzystuje on twórczość audiowizualną i popularyzację nauki, aby w przystępny sposób pokazać ludziom wieloaspektową rzeczywistość mózgu, od jego możliwości po zaburzenia i schorzenia. Jest to jedyny tego rodzaju festiwal w Europie i odbywa się corocznie od 2018 roku w Centrum Kultury Współczesnej w Barcelonie (CCCB) w ramach Tygodnia Świadomości Mózgu, globalnej kampanii mającej na celu zwiększenie wiedzy na temat mózgu, a także postępów i korzyści płynących z badań.
Misja:
– Zbieranie międzynarodowych propozycji filmowych i organizowanie dyskusji, warsztatów, rozmów i działań informacyjnych związanych z mózgiem.
– Stać się wiodącym międzynarodowym punktem odniesienia dla tworzenia i rozpowszechniania informacji na temat mózgu.
– Przyznawanie nagród Premi Solé Tura, które promują treści audiowizualne dotyczące mózgu i ich rozpowszechnianie, a także przyznawanie nagrody Premi Especial Brain Film Fest w celu wyróżnienia pracy artystów promujących zmianę w dyskursie kulturowym na temat postrzegania mózgu i jego możliwości.
– Informowanie opinii publicznej o tym fascynującym ludzkim organie, zarówno o jego zaburzeniach, jak i ogromnym potencjale, a także o tym, jak wpływa on na nasze codzienne życie.


2024-03-04|10
Film BRAK w konkursie Festiwalu ZOOM-ZBLIŻENIA, Jelenia Góra
27. Międzynarodowy Festiwal Filmowy ZOOM – ZBLIŻENIA 2024, Jelenia Góra, Polska
W ramach festiwalu odbędą się 3 konkursy filmowe: konkurs filmu fabularnego, konkurs filmu dokumentalnego i konkurs filmu animowanego. Konkursy odbędą się w dn. 06 – 08 marca 2024 r. w Jeleniej Górze. Ideą konkursów jest prezentacja kina autorskiego, ambitnego, o wysokich walorach artystycznych, poruszającego niezależną i oryginalną tematykę. Zgłaszane filmy muszą być zrealizowane w latach 2022 – 2023.

2024-03-01|05
Film BRAK w konkursie Rendacon Animation Film Festival, Lagos, Nigeria
W świecie animacji indywidualność jest od dawna cenioną cechą. Animatorzy często pracują w samotności, niechętnie współpracują i tracą potencjał wzrostu, możliwości i tworzenia sieci kontaktów. Festiwal Filmów Animowanych RENDACON jawi się jako platforma zaradcza, która jednoczy animatorów, wypełniając lukę między nimi. W RENDACON animatorzy nie tylko łączą się, ale także wykorzystują swoje mocne i słabe strony. Ta jedność zapewnia wyjątkową okazję do współpracy, stymulując rozwój zarówno jednostek, jak i całej branży animacji. Platforma ta zdaje sobie sprawę, że aby rozwijać się jako animator, posiadanie studia nie zawsze jest konieczne. Współpraca z innymi studiami otwiera drzwi do niezbadanych terytoriów twórczych. RENDACON toruje drogę animatorom do współpracy, ułatwiając różne działania. Najważniejszym elementem festiwalu jest wyświetlanie filmów animowanych, które sprzyjają inspiracji i kreatywności. Prowadzone są warsztaty, podczas których animatorzy mają szansę udoskonalić swoje umiejętności. Ponadto zapraszani są profesjonaliści z branży do dzielenia się spostrzeżeniami, inspirując początkujących animatorów i artystów. Te wspólne wysiłki w RENDACON przekształcają niezależnych animatorów w kwitnącą społeczność, rozpoczynając nową erę doskonałości animacji.


2024-03-01|05
Film BRAK w konkursie The Digital Gate International Film Festival, Annaba, Algeria
Nagroda:
THE BEST ANIMATION FILM, The Digital Gate International Film Festival, Annaba, Algeria, 2024-03-05
Międzynarodowy Festiwal Filmowy Digital Gate to pierwszy comiesięczny festiwal filmów krótkometrażowych online w Algierii, Afryce i całym świecie arabskim.
Twórcy mogą zdobyć następujące nagrody:
– Główna nagroda publiczności
– Nagroda Jury w kategorii najlepszego filmu krótkometrażowego, w kategorii najlepszego krótkometrażowego filmu animowanego, w kategorii najlepszego krótkometrażowego filmu dokumentalnego
– Nagroda dla Najlepszego Reżysera w kategorii Najlepszy Film Krótkometrażowy, w kategorii Najlepszy Krótkometrażowy Film Animowany, w kategorii Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny
– Nagroda za najlepszy scenariusz w kategorii najlepszy krótkometrażowy film animowany, w kategorii najlepszy krótkometrażowy film dokumentalny
– Nagroda za najlepsze zdjęcia w kategorii najlepszy krótkometrażowy film animowany, w kategorii najlepszy krótkometrażowy film dokumentalny
– Nagroda za najlepszą rolę męską
– Nagroda za najlepszą rolę żeńską
2024-02-28 do 2024-03-05
Film BRAK w konkursie 25th Ismailia International Film Festival for Documentaries and Short Films, Ismailia, Egipt


2024-02-23 do 2024-03-03
Film BRAK w konkursie  52. Belgrade International Film Festival, Belgrad, Serbia – Film has been selected as a quarter-finalist in festival
Celem FEST – Belgrad IFF jest promowanie i rozwijanie zrozumienia sztuki filmowej, pokazując najlepsze filmy światowej produkcji. FEST jest festiwalem nie konkursowym, uznanym przez FIAPF.
Pierwszy FEST, pod hasłem „A Brave New World”, został otwarty 9 stycznia 1971 roku w Domu Sindikata, pokazem filmu „Mash” Roberta Altmana. Przewidziany jako coroczny przegląd najlepszych filmów sezonu, Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Belgradzie – FEST – stał się jednym z najważniejszych festiwali na kontynencie i filarem życia kulturalnego Belgradu oraz nieodzownym elementem dorastania wielu pokoleń amatorów kina.

2024-02-23 do 2024-03-03
Film BRAK w konkursie 43rd edition The Brussels International Animation Film Festival ANIMA – International Competition – Professional Short Films and the International Competition, Bruksela


2024-02-26
Film BRAK w konkursie Budapest Movie Awards 2024
Nagroda:
BEST DIRECTOR ANIMATION, Budapest Movie Awards 2024, 2024-02-24


2024-02-22
Film BRAK w konkursie Indian International Short Film Festival Awards, Kolkata, West Bengal, Indie
Nagroda:
2ND PRIZE BEST ANIMATED FILM – FOREIGN, Indian International Short Film Festival Awards, Kolkata, Indie, 2024-02-22

2024-02-21|25
Film BRAK w konkursie DCIFF Independent Film Festival, Waszyngton, USA


2024-02-15
Film BRAK w konkursie Promofest – Promoting Films for Festivals, Madryt, Spain
Nagroda:
BEST FILM – AUTUMN SHORT OF THE YEAR, Promofest – Promoting Films for Festivals, Madrid, 2024-02-15

2023-01-13
Film BRAK w konkursie Symbiotic Film Festival, Kiev, Ukraine
6th Symbiotic Film Festival to jedna z największych wizytówek kina filmowego w Ukrainie. Festiwal jest domem dla utalentowanych filmowców z całego świata, którzy prezentują nieoczekiwane i ekscytujące filmy w różnych gatunkach i formach. Chcemy zachęcać i wspierać wszystkich kinomanów oddanych magii kina i tworzenia filmów. Festiwal ma na celu odkrywanie i promocję międzynarodowych projektów filmowych i scenariuszowych. Akademickie jury ocenia przede wszystkim projekty filmowe i scenariuszowe. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni za pośrednictwem FFW i oficjalnych mediów społecznościowych. Wierzymy w siłę niezależnego kina. Symbiotic Film Festival jest festiwalem filmowym akredytowanym przez IMDB.


2024-01-27
Film BRAK w konkursie 3th All that Moves International Film Festival, São Paulo, Brazil


2024-01-14
Film BRAK w konkursie French Duck Film Festival, Mallard Edition 2024, Paryż
Nagroda:
BEST ANIMATION SHORT FILM, French Duck Film Festival, Paryż, 2024-01-14
French Duck Film Festival co 3 miesiące nagradza najlepsze filmy krótkometrażowe podczas sesji pośrednich i wyświetla najlepsze z najlepszych w kinie mieszczącym się w sercu Paryża. To festiwal kwalifikacyjny IMDb. French Duck Film Festival to kilkuetapowy festiwal filmowy, podczas którego są cztery konkursy filmów krótkometrażowych. Następnie film może zostać wybrany do udziału w corocznym wydarzeniu głównym w Paryżu. Gdy film zostanie wybrany z jednej z czterech sesji pośrednich, będzie mógł, jeśli zostanie nominowany, awansować dalej jako finalista, otrzymać wyróżnienie lub zdobyć nagrody. Na koniec czwartej sesji wybrane zostaną najlepsze z najlepszych (z każdej sesji pośredniej), które zostaną pokazane podczas wydarzenia głównego i będą walczyć o coroczne nagrody. Festiwal chce odkrywać wysokiej jakości filmy krótkometrażowe i promować nominowanych twórców. Festiwalowi zależy również na tym, aby nagrody były wartościowe, dlatego zdecydowano się na 4 sesje pośrednie w roku zamiast 12 (comiesięczne). Na koniec najlepsze filmy krótkometrażowe zostaną publicznie pokazane podczas głównego wydarzenia w kinie w Paryżu.
Poza tym Festiwal stara się zadowolić wszystkich twórców, którzy zgłaszają swoje filmy krótkometrażowe. Jury ocenia filmy i jeśli Twórca będzie zainteresowany, otrzyma kartę ocen, dzięki której będzie mógł zobaczyć, jak jego film został oceniony przez Jury Festiwalu.


2023-12-31
Film BRAK w konkursie 3th Indie Shorts Mag Short Film Festival 2023


2023-12-16
Film BRAK w konkursie 2. Festiwal Filmowy im. Eadwearda Muybridge’a, Orzesze, Polska
Nagroda:
|I MIEJSCE – ZARDZEWIAŁA PODKOWA,
‘Film „Brak” wyróżnił się wyjątkową dojrzałością oraz pięknem animacji, które nie tylko nadają mu unikalny charakter, ale także sprawiły, że trudny temat został ukazany w niedosłowny sposób. Animacja ta nie tylko doskonale współgra z przekazem emocjonalnym, lecz również stanowi kluczowy element, umożliwiając zrozumienie głębokich uczuć i złożoności ludzkiego doświadczenia. Jako jury uznajemy, że „Brak” to nie tylko wyjątkowe dzieło filmowe, ale również istotny głos w dyskusji społecznej na temat utraty i żałoby. Gratulujemy Pawłowi Prewenckiemu zdolności przekazania głębokich emocji, wykorzystując piękno animacji jako istotny element tej artystycznej narracji’, 2. Festiwal Filmowy im. Eadwearda Muybridge’a, Orzesz, 2023-12-16
2023-12-08 | 16
Film BRAK w konkursie HACER una escuela de Cine Comunitario, Buenos Aires, Argentina


2023-12-05
Film BRAK w konkursie Winter Leopard International Film Festival – Film has been selected as a quarter-finalist in festival

2023-12-04 | 08
Film BRAK w konkursie 6th Annual Polish International Film Festival, Warszawa, Poland
Nagroda:
BEST ANIMATION FILM, Polish International Film Festival, 2023-12-08

2023-12-01|03
Film BRAK w konkursie 6th Mostra de Cinema de Fama, Brazil


2023-11-21 | 26
Film BRAK w konkursie 30. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima 2023, Konkurs ANIMA 2023, Kraków


2023-11-09
Film BRAK w konkursie ANIMAFEST Gdańsk 2023 – 9. Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych


2023-10-08|14
Film BRAK w konkursie Konkurs Główny Filmów Krótkometrażowych, 21. Festiwal Filmowy Opolskie Lamy
Nagroda:
NAGRODA GRAND PRIX dla filmu animowanego, Konkurs Główny Filmów Krótkometrażowych, 21. Festiwal Filmowy Opolskie Lamy, Opole, 2023-10-14

2023-10-06|15
Pokaz specjalny – Najlepsze Polskie Filmy Krótkometrażowe, 39. Warszawski Festiwal Filmowy, Warszawa
 

2023-07-20 do 2023-08-06
Film BRAK w konkursie New Horizons International Film Festival, Wrocław

2023-06-21 do 2023-06-25
2023-06-26|30 online
Film BRAK w konkursie 16. Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animator, Międzynarodowy Konkurs Filmów Krótkometrażowych, Poznań

2023-06-21 do 2023-06-25
2023-06-26|30 online
Film BRAK w konkursie 16. Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animator, Konkurs Polskich Filmów Animowanych ANIMATOR.PL, Poznań
Nagroda:
NAGRODA PUBLICZNOŚCI, za Najlepszy Polski Film Animowany, 16 Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animator, Poznań 2023-06-25

2023-06-04 do 2023-05-28
Film BRAK w konkursie 63. Krakowski Festiwal Filmowy, konkurs polski, Kraków
Premiera filmu 2023-05-29 

 

Pin It on Pinterest