NagrodyWydarzenia

Brak – Nagroda Best Animation Short Film 2024

Z radością ogłaszamy, że film BRAK | LACK w reżyserii Pawła Prewenckiego zdobył nagrodę BEST ANIMATION SHORT FILM w bieżącej sesji French Duck Film Festival. Gratulacje!

Z listu od organizatorów:
„Nasze jury oceniło Twój film i było pod ogromnym wrażeniem Twojej historii, zdjęć i całej produkcji. Powinieneś być dumny z tego osiągnięcia! Rozumiemy, że kręcenie filmów to wymagająca podróż i doceniamy czas, wysiłek i kreatywność, które wkładasz w swoją pracę. Dlatego zaprojektowaliśmy nasz festiwal tak, aby zapewniał konstruktywne opinie, które pomogą Ci udoskonalić swoje rzemiosło i zaprezentować swój talent szerszej publiczności.
Oto przegląd postępów Twojego filmu krótkometrażowego w ramach festiwalu:
• Obecny status: Zwycięzca tej sesji średniozaawansowanej
• Obecny etap: 3 z 4
• Pozostałe kroki do ostatecznej selekcji rocznej: 1
Jako zwycięzca tej edycji, Twój film kwalifikuje się teraz do corocznego French Duck Film Festival, który odbędzie się we wrześniu w kinie Reflet Médicis w Paryżu. Nasza coroczna komisja selekcyjna wybierze najlepszych z najlepszych spośród wszystkich zwycięzców i wyróżnień z czterech sesji pośrednich. Jest to konkurs nowy i nie będzie rozróżnienia między wyróżnieniami a zdobywcami nagród.
Ponieważ jesteśmy wydarzeniem kwalifikującym się do IMDb, Twoje nagrody i wyróżnienia są uznawane przez IMDb.
Twórz i inspiruj nas swoimi historiami!”

Informacja o nagrodzie ukazała się także na stronie Internetowej Stowarzyszenia Filmowców Polskich:
https://www.sfp.org.pl/wydarzenia,5,35305,1,1,Pawel-Prewencki-triumfuje-w-Paryzu.html

 

Pin It on Pinterest