FestiwaleWydarzenia

Wielkie zmartwienie – 12 Festiwal O!PLA 2024

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasz film WIELKIE ZMARTWIENIE w reżyserii Zbigniewa Koteckiego został zakwalifikowany do Konkursu TERAZ DZIECI MAJĄ GŁOS! w Kategorii WCZESNOSZKOLNEJ w ramach 12. Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA 2024.
Festiwal odbędzie się jak zawsze na wiosnę, a dokładnie w dniach 21.03 – 30.04, zaś Laureaci O!PLA zostaną ogłoszeni podczas Wielkiego Finału na początku maja.

Jak co roku laureaci konkursu zostaną wyłonieni na podstawie ocen wystawionych przez widzów uczestniczących w ogólnopolskich projekcjach: MAPA O!PLA 2024 zostanie ogłoszona wkrótce na stronie WWW.POLSKAANIMACJA.PL

Nagrodami regulaminowymi na O!PLA są statuetki ZŁOTYCH, SREBRNYCH I BRĄZOWYCH TOBOŁKÓW KOZIOŁKA MATOŁKA. Ponadto przyznawane są Wyróżnienia za zajęcie IV miejsca, Specjalne Wyróżnienia O!PLA oraz liczne nagrody specjalne, m.in. zaproszenia poza selekcją do konkursów zaprzyjaźnionych festiwali (ANIMOCJE, CRAFT, EUROSHORTS, KOCHAM DZIWNE KINO, OKFA, OPOLSKIE LAMY, RISING OF LUSITANIA, STOPTRIK, WAFF).

 

Pin It on Pinterest